Profesionalna Grafika a dizajn
 službyportfolioreferencieprofilčlánkypartnerikontakt
Čítajte popri práci
Ak nechcete zakvasiť s knihou v posteli na celé hodiny, prestaňte knihy čítať a začnite ich počúvať.
 
Ako vyrobiť čiarový kód (barcode)?
Čiarový kód je neodmysliteľnou súčasťou obalov všetkých druhov a tak je pre grafika pomerne zložité ho len tak ignorovať. V dnešnom návode vám ukážem, ako je možné čiarový kód vyrobiť, editovať, prípadne exportovať s programom Corel Draw X4.
 
Ako pripraviť návrh webu pre kódera
Môj internetový kamarát nazývaný Shaggy, povolaním HTML kóder, povedal mi jedného dňa, že by som mala napísať nejaký článok o tom, ako pripraviť web stránku pre kódera, nakoľko je z podkladov jemu dodaných často zúfalý. Tak teda tu je. Tento návod nie je návodom pre retardérov, ktorí si práve otvorili Photoshop a táto skutočnosť ich inšpirovala k tomu, že si spravia kúl web. Je to skôr pripomenutie nejakých skutočností ľuďom, ktorí sa grafike venujú dlhšie, sú zorientovaní v programoch, len akurát grafický návrh webu nie je tou prácou, ktorú vykonávajú bežne, ale stretnú sa s ňou len kedy-tedy.
 
Proč nejsme kreativní?
Děti od dospělých odlišuje jedna zásadní věc. Děti se nebojí. Nebojí se zkoušet nové věci. Nebojí se chyb ani toho, co si o nich pomyslí ostatní. A právě proto nejsme my dospělí kreativní tak, jak bychom chtěli.
 
Dizajnér, ktorý mal odvahu dať šancu odpadu
Je to taký výmyselník. Nenechávajú ho chladným plastové fľaše, košíčky na muffiny či reťaze z bicykla. Fantazíruje, hľadá krásu tam, kde ju asi nikto iný nevidí, no najmä recykluje a reparuje. Výsledkom tohto všetkého je potom dizajn ako Repa - s podpisom Juro Výboh.
 
Eva Mišáková, kráľovná čarovného sveta lútiek
Jej partnermi pri práci sú uznávaní filmári, no tiež malé bábky, marionety a lútky. Navrhuje pre ne šaty, maľuje ich, šije, venuje pozornosť každému detailu. Výtvarníčka a kostýmerka Eva Mišáková svojou prácou žije.
 
Radosť z umenia
Multi-kulti projekty zvyknú obohacovať. Pretože ich účastníci so sebou prinášajú myšlienky v iných zemepisných šírkach neobvyklé, ktoré sa nedajú len tak ignorovať, pretože v sebe obsahujú nutnosť komunikovať, tolerovať, snažiť sa porozumieť. Inak to nie je ani s výtvarným sympóziom Multipoint.
 
Fotili sme pre EUROVAT
Pár backstage fotiek z fotenia pre Eurovat :) Malé blesky, žiadne káble, veľké autá a tak ...
 

 Zaujímavé weby

www.annielennox.co.uk
www.experiencemarriott.com
www.marinapenno.com/v1/it/index.html
www.imaginationcubed.com/Imagine
www.moorhuhn-soccer.com -nemecké sliepky
http://www.martinstacho.com/#/home

www.tataro.com
tv.birdz.sk
Blog Soňa Hrúziková
Blog Grafické práce
Internetový časopis Lemon:
Hosting a domény Weblife
Fotografia Jozef Peniak
Google reklama - SEO
Kontakt na grafické štúdio rendy.sk mobil
0908 761 293
Email – rendy.sk e-mail
radoslava.opalena@gmail.com
Skype – rendy.sk skype
rendy.radka
Grafické studio na facebooku facebook
rendy
© 2007 - 2010 design rendy