Profesionalna Grafika a dizajn
 službyportfolioreferencieprofilčlánkypartnerikontakt

Ing. Martina Czuczorová
- Marketing and Sales dpt. | YOKLA s.r.o.

Spolupráca s Radkou je pre našu spoločnosť veľkým prínosom. Pripravila pre nás materiály, s ktorými sme veľmi
spokojní. Navrhla pre nás množstvo vizuálov do časopisov, letáky, bannery, vonkajšiu vizibilitu a v neposlednom rade vytvorila prehľadný layout pre náš katalóg, s ktorým máme každoročne veľké úspechy na výstavách na Slovensku
i v zahraničí. Má skvelý vkus a cítenie pre krásu, dizajn a farby. Ochotne poradí a usmerní nás tak pri schvaľovaní konečných vizuálov. V neposlednom rade je to veľmi príjemný človek,
s ktorým je radosť spolupracovať. Teším sa už na tvorbu ďalšieho katalógu.
www.yokla.sk

 

Ing. Eva Ďurčovičová
- majiteľka | PlasticPortal.eu

Hneď po založení firmy sme hľadali grafika, ktorý by dokázal Plastic Portálu vdýchnuť život. Radku nám odporučil náš programátor. Navrhla nám výstižné, jednoduché a nadčasové logo.  Zvolila farebnosť , vytvorila vizitky, CI a firemné prezentačné materiály.  Portálu sa venuje od jeho zrodu – poradila nám prehľadnú štruktúru, navrhla zobrazovanie jednotlivých podstránok a pomohla nám aj pri tvorbe bannerovej reklamy pre našich zákazníkov. Je samozrejmosťou,  že doteraz spolupracujeme a akékoľvek grafické zmeny na portáli s ňou vždy konzultujeme. Máme radosť so spolupráce, ktorá je pre nás prínosom. Radka je vždy ochotná a rýchla. Nikdy nám nepovie nie.
www.plasticportal.eu

Mária Slezáková
- marketingové oddelenie | RAVITA s.r.o.

Je pre nás vždy veľkým potešením, ak medzi množstvom priemerných a všedných výtvarníkov či grafikov, nájdeme výnimočného, nápaditého a ochotného dizajnéra, ktorý nám úspešne pomáha spoločne vykračovať na ceste za úspechom medzi spotrebiteľmi. Radka srdečne Vám ďakujeme za úspešnú spoluprácu a ochotu.  www.ravita.sk

Ing. Stanislav Jurišič
- výkonný riaditel | SPRAVODAJ Nitra s.r.o. 
 
Spoločnosť Spravodaj Nitra je vydavateľom inzertných novín Rodinný Spravodaj, Realitný Spravodaj, Auto moto a Kariéra.
Tím grafikov, ktorí pripravujú noviny, tvorí aj Radka Rondová.
Sme radi, že s nami spolupracuje, jej kreatívne schopnosti
a zaujímavé grafické riešenia obohacujú našu produkciu.
Vážime si ju nielen pre jej kvalitnú prácu, ale aj pre schopnosti
byť tímovým hráčom. Je človekom s vysoko pozitívnym myslením. Je ochotná a schopná ponúknuť vlastné netradičné návrhy. S jej inzerátmi sú spokojní nielen naši obchodní zástupcovia, ktorí sú jej najbližšími spolupracovníkmi. Nie je zriedkavosťou, že si klienti žiadajú priamo ju. 
www.spravodajnitra.sk
Ing. Mário Šiška
- vedúci vývojového oddelenia MEDIA CARDS s.r.o.
 
Radka Rondová s nami spolupracovala na projekte mestských informačných portálov v Nitre a v Banskej Bystrici. Myslíme, že sa so zadaním navrhnúť dizajn našich internetových stránok popasovala statočne, výsledok je vidieť na www.mojaNitra.sk
a www.mojaBystrica.sk. Okrem web dizajnu pripravila
a pripravuje pre nás sériu bannerov. Spustením portálov sa naša spolupráca neskončila. Svojou prácou a prístupom k úlohám si nás získala natoľko, že sme jej zverili aj celkovú propagáciu nášho produktu a firmy: návrh loga a jeho možných modifikácií, plagáty, letáky, inzeráty a mnoho iných reklamných materiálov.V dnešnej hektickej dobe je potrebné mať spoľahlivého partnera schopného ponúknuť originálne riešenia. Radka Rondová k nim určite patrí. Kráča s dobou, sleduje trendy a prenáša ich do svojej tvorby. Rátame s ňou aj v budúcnosti pri ďalšej expanzii. A dúfame, že aj ona s nami.
www.mojanitra.sk
Igor_Guttman Ing. Igor Guttman
- obchodný referent | PREFERT - OSIVÁ s.r.o.
 
K spolupráci s Radkou Rondovou sme prišli na odporúčanie.
Práce na katalógoch sme vždy riešili externe. Grafik, s ktorým sme komunikovali už časovo nestíhal skĺbiť svoje aktivity s našimi, preto nám odporučil Radku. Hneď vniesla do nášho katalógu nový život, kreativitu a nápadité riešenia. Spojenie ženského jemnocitu, výtvarné vnímanie sveta a perfektné ovládanie grafiky, na nás zapôsobili natoľko, že v poradí ďalší produktový katalóg sme tiež zverili do jej rúk. V súčasnosti uvažujeme o rozšírení našej spolupráce aj na ďalšie grafické práce. Už teraz sa tešíme na dalšiu spoluprácu.
www.prefertosiva.sk

 

Jan_Hubinsky Ján Hubinský
- 1.Slovenský medzinárodný fitness profesionál, kouč životného štýlu, člen medzinárodnej kampane za pravdu v medicíne, medzinárodný prezentér a autor. 
 
Za posledných 20 rokov som mal možnosť spolupracovať
s desiatkami ľudí a to v rôznych oblastiach.Vo veľkej väčšine sa žiaľ stretávam s priemernou úrovňou spolupráce, prístupu, zodpovednosti a hlavne požadovaného výsledku. V tomto smere Radka patrí do mojej skupinky TOP ľudí, od ktorých dostávam ďaleko viac ako očakávam. Jej profesionálny prístup spojený
s priateľskosťou a navyše jej prehľad v oblasti jej profesie vytvárajú doslova chuť na ďalšiu a ďalšiu spoluprácu. Som toho názoru, že na dosiahnutie tých najlepších výsledkov je nevyhnutné spolupracovať s najlepšími a Radka toto jednoznačne spĺňa. Dokáže sa úplne zžiť s mojimi požiadavkami a veľmi často sa stáva, že skôr, ako stihnem kompletne vysloviť svoje predstavy, mám pred sebou hotový návrh, ktorý ma vždy dokáže prekvapiť a to je fantastické.

Touto cestou sa chcem Radke veľmi pekne poďakovať za to, že môžem patriť medzi jej klientova kamarátov.
www.activeNhappy.sk

Ing. Ela Hmeľarová
- marketingový manažér | EURO-VAT, spol. s r.o. 
 
Milá Radka, napísanie referencie je pre mňa zložitá úloha. Môj slovník je podľa môjho názoru slabý na to, aby som jasne vyjadrila to, čo si myslím o Tvojej tvorbe a hlavne ostatným - najmä Tvojim potenciálnym klientom - vyzdvihla Tvoje pozitíva. Pokúsim sa však o to: Naša dlhoročná spolupráca priniesla na svet množstvo úžasných vecí. To, čo si na Tebe vážim, je Tvoj postoj k zadaniu - ideš do hĺbky, neostaneš pod povrchom. To, čo na Tebe obdivujem, je Tvoje čarovanie s farbami. To, čo sa mi na Tebe páči, je Tvoje neustále zdokonaľovanie sa. Myslím, že nestarneš, pretože Tvoja práca Ťa udržuje v kondícii. Želám Ti len takých klientov, ktorí vedia, čo chcú. Len dúfam, že ich nebude veľa :-), aby si mala ešte čas aj na spoluprácu so mnou, lebo s Tebou stále rátam ;-)
.
www.eurovat.sk

 

Ing. Simona Užovičová
- marketingový koordinátor | CENTRO Nitra
 
Takmer dvojročnu spoluprácu s Radkou Opálenou môžem zhrnúť slovami, ktore jej prácu pre mňa vystihujú, a to profesionalita, nadčasovosť, kreativita a pedantnosť. Ja sama si potrpím na detaily, preto si vážim prácu ľudí, ktorí majú dobré nápady a vedia ich dotiahnuť do konca na sto percent. Presne takto pracuje Radka. Ďalšou pre mňa subjektívnou výhodou je že sme na rovnakej vlnovej dĺžke, čo v praxi znamená, že po odoslaní zadania s témou kampane sa väčšinou zhodneme na prvom, niekedy druhom navrhovanom grafickom riešení. Samozrejme nechýbajú diskusie o drobnostiach ale podstatnú myšlienku kampane a očakávania sa podarí vystihnúť hneď v prvom kole. Budem velmi rada keď sa mi naskytne aj v budúcnosti priležitosť s Radkou spolupracovať, pretože patrí do vzácnej skupiny nadaných, šikovných a spoľahlivých mladých ľudí.
www.centronitra.sk
Ing. Juraj Opálený
- majiteľ | MEDOPSTRECHY s.r.o.
 
S Radkou Rondovou spolupracujeme už od roku 2005, kedy sme si uvedomili, že našu komunikáciu smerom k zákazníkom musíme zveriť do rúk odborníkom. Dovtedy nám trh „toleroval" nami vytvorené propagačné materiály. Sme firma, ktorá pôsobí v stavebníctve, zaoberáme sa riešením šikmých striech od roku 1999. Radka je pre nás človekom, ktorý stráži našu prezentáciu smerom k našim zákazníkom. Je grafik - profesionál, všetky materiály navrhuje aj zabezpečuje realizáciu v súlade s identitou našej firmy. Katalógy, redizajn loga, vizitky, reklamné plachty,.. aj inzeráty v tlačených médiách sú v jej rukách k našej maximálnej spokojnosti. Momentálne pracuje na dizajne našej web stránky, aby vyhovovala súčasným trendom - po stránke dizajnovej, ale aj marketingovej. Odkedy spolupracujeme s Radkou, reklamu firmy takmer úplne vypúšťame z hlavy, môžeme sa oveľa viac venovať obchodným záležitostiam. Našu spoluprácu môžeme hodnotiť aj nasledovne: flexibilná, promptná, kreatívna, zodpovedná
. www.medopstrechy.sk
Radoslav Žembery
- majiteľ | MADEZ, s.r.o.
 
Keď som zakladal sovoju firmu, požiadal som Radku o pomoc pri tvorbe firemného loga. Poznám ju už dlhé roky a dôverujem jej schopnostiam. V priebehu 3 dní som mal moje nové logo, pečiatky, vizitky aj hlavičkový papier. Postarala sa aj o firemnú inzerciu. Keď potrebujem vyriešiť akúkoľvek reklamu viem, že sa môžem na ňu spoľahnúť. Je schopná dodať podklady veľmi rýchlo, bezchybne a pekne prevedené.
  Eva Eršeková
- riaditeľka | Štúdijné centrum BASIC - Bratislava
 
So slečnou Rondovou spolupracujeme už viac ako rok. Jej služby sme sa rozhodli prvýkrát využiť pri úprave našich propagačných materiálov a príprave letákov pre tlač. Jej prácu sme ocenili aj pri výrobe diplomov pre našich zamestnancov. Nakoľko sme boli s jej prácou spokojní rozhodli sme sa ju osloviť aj pre naše budúce projekty. Veľmi úspešná bola spolupráca pri vytvorení webovej stránky našej spoločnosti. Jej návrh oslovil aj našich českých partnerov, ktorí sa rozhodli na jeho základe zmeniť design svojho webu. Prácu slečny Rondovej charakterizuje veľká zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a kreatívne nápady. Snaží sa vychádzať klientovi v ústrety. Veríme, že naša spolupráca bude pokračovať v obojstrannej spokojnosti. 
www.centrumbasic.sk
Blog Soňa Hrúziková
Blog Grafické práce
Internetový časopis Lemon:
Hosting a domény Weblife
Fotografia Jozef Peniak
Google reklama - SEO
Kontakt na grafické štúdio rendy.sk mobil
0908 761 293
Email – rendy.sk e-mail
radoslava.opalena@gmail.com
Skype – rendy.sk skype
rendy.radka
Grafické studio na facebooku facebook
rendy
© 2007 - 2010 design rendy